ZUS dla studentów, naukowców i pracowników Śląskiego Uniwersytetu Medycznego

2022-11-18

23 i 24 listopada  w godz. 9.00 - 14.00 na wydziałach Śląskiego Uniwersytetu Medycznego odbywać się będą Dni Poradnictwa ZUS. Podczas konsultacji z ekspertami ZUS będzie można uzyskać informacje na temat zasiłków, emerytur i rent, a także świadczeń dla rodzin.

23 listopada pracownicy ZUS będą dostępni w Katowicach na Wydziale Nauk o Zdrowiu, natomiast następnego dnia, 24 listopada, z porad specjalistów ZUS będzie można skorzystać na Wydziale Nauk Medycznych w Katowicach i w Zabrzu, w bytomskim Wydziale Nauk o Zdrowiu i w sosnowieckim Wydziale Nauk Farmaceutycznych. 

– Już od kilku lat ZUS organizuje na terenie śląskich uczelni spotkania z ekspertami, gdzie podczas indywidualnych konsultacji można uzyskać informacje dotyczące własnych spraw, jak i najbliższych. Za każdym razem z porad korzysta kilkadziesiąt osób, zarówno pracowników naukowych, administracji, jak i studentów.  Serdecznie zapraszamy do udziału w tegorocznych poradach ZUS na Śląskim Uniwersytecie Medycznym – zachęca Beata Kopczyńska, regionalny rzecznik prasowy ZUS województwa śląskiego.

Zdjęcie reklamy numer 0
Zdjęcie reklamy numer 1

Polecam lekarza

lek. Katarzyna Student

Bardzo przyjemna wizyta. Pani Doktor rzetelna, konkretna i pomocna. Czułam, że jestem pod dobrą opieką. Bardzo polecam! 

dr n. med. Alina Chwist – gastrolog, internista

Ogromna wiedza i kompetencja. Jestem bardzo zadowolony z wizyty. Otrzymałem szczegółowe wyjaśnienia sposobu leczenia. Polecam 

prof. dr hab. n. med. Władysław Pierzchała - pulmonolog, alergolog, internista

Pan profesor posiada ogromną wiedzę i doświadczenie, wybitny specjalista. Dokładnie wyjaśnia na czym polega schorzenie. Jest uprzejmy i  ma bardzo dobry stosunek do pacjenta. W moim przekonaniu to lekarz z powołania.

dr n. med. Aleksandra Ledwon – endokrynolog, internista

Pani doktor dokładnie wyjaśniła problem, cierpliwie odpowiadała na pytania. Spokojna, miła, życzliwa, wizyta przebiegła bez pośpiechu. 

dr n. med. Michał Kucio - internista, kardiolog

Lekarz kompetentny, rzeczowy, z ogromną wiedzą. Podczas wizyty wykazał się zaangażowaniem i profesjonalizmem. Serdecznie polecam.