Zdjęli z rynku prawie 6 kg narkotyków

2022-09-15

Policjanci z katowickiej komendy zwalczający przestępczość narkotykową zatrzymali mężczyznę podejrzanego o wprowadzenie do obrotu dużej ilości środków odurzających i substancji psychotropowych. W jego mieszkaniu zabezpieczono prawie 6 kg różnego rodzaju narkotyków. Mężczyzna dodatkowo był poszukiwany przez wymiar sprawiedliwości do obycia kary za poprzednio popełnione przestępstwa. Grozi mu do 12 lat więzienia - informuje katowicka Policja.
Policjanci zwalczający przestępczość narkotykową, wspólnie z kryminalnymi z katowickiej komendy zatrzymali mężczyznę, który w swoim mieszkaniu posiadał znaczną ilość narkotyków. W trakcie przeszukania jego mieszkania policjanci zabezpieczyli prawie 2,7 kg sypkiej amfetaminy, 660 ml płynnej, prawie 1,5 kg MDMA, 600 tabletek ecstasy i ponad 0,5 kg marihuany – czyli łącznie prawie 6 kilogramów narkotyków. Mężczyzna został osadzony w policyjnym areszcie. Szybko okazało się, że 33-letni mieszkaniec Chorzowa poszukiwany był też przez wymiar sprawiedliwości do odbycia kary 13 miesięcy więzienia za wcześniej popełnione przestępstwa.
W Prokuraturze Rejonowej w Chorzowie podejrzanemu przedstawiono zarzut wprowadzenia do obrotu środków odurzających i substancji psychotropowych w znacznej ilości. Na czas postępowania mężczyzna został osadzony w zakładzie karnym, w związku z realizacją nakazów osadzenia wydanych przez katowicki i chorzowski sąd. Podejrzanemu grozi do 12 lat więzienia.
Fot. Materiały Policji

Zdjęcie reklamy numer 0
Zdjęcie reklamy numer 1

Polecam lekarza

lek. Katarzyna Student

Bardzo przyjemna wizyta. Pani Doktor rzetelna, konkretna i pomocna. Czułam, że jestem pod dobrą opieką. Bardzo polecam! 

dr n. med. Alina Chwist – gastrolog, internista

Ogromna wiedza i kompetencja. Jestem bardzo zadowolony z wizyty. Otrzymałem szczegółowe wyjaśnienia sposobu leczenia. Polecam 

prof. dr hab. n. med. Władysław Pierzchała - pulmonolog, alergolog, internista

Pan profesor posiada ogromną wiedzę i doświadczenie, wybitny specjalista. Dokładnie wyjaśnia na czym polega schorzenie. Jest uprzejmy i  ma bardzo dobry stosunek do pacjenta. W moim przekonaniu to lekarz z powołania.

dr n. med. Aleksandra Ledwon – endokrynolog, internista

Pani doktor dokładnie wyjaśniła problem, cierpliwie odpowiadała na pytania. Spokojna, miła, życzliwa, wizyta przebiegła bez pośpiechu. 

dr n. med. Michał Kucio - internista, kardiolog

Lekarz kompetentny, rzeczowy, z ogromną wiedzą. Podczas wizyty wykazał się zaangażowaniem i profesjonalizmem. Serdecznie polecam.