Zatrzymani za udział w bójce

2024-05-13

Trzech mężczyzn i nastolatek zostali zatrzymani za udział w bójce. Do starcia doszło na placu przed katowickim dworcem kolejowym. Agresorzy zostali zatrzymani przez policjantów katowickiego oddziału prewencji. Dorosłym podejrzanym grozi do 3 lat więzienia. Nastolatek za swój czyn odpowie przed sądem rodzinnym.

Do zdarzenia doszło w sobotnie popołudnie 4 maja na placu przed katowickim dworcem kolejowym. Dyżurny został powiadomiony o bójce, do której miało dojść pomiędzy 4 osobami. Jak wynikało ze wstępnych ustaleń policjantów, pomiędzy mężczyznami doszło najpierw do kłótni, a potem do bójki. Natychmiast zostali tam skierowani policjanci katowickiego oddziału prewencji, którzy zatrzymali trzech mężczyzn w wieku 22, 23 i 37 lat oraz 14-letniego nastolatka. Dorośli uczestnicy bójki byli pod wpływem alkoholu. Mężczyźni zostali osadzeni w policyjnym areszcie. Uczestnicy bójki nie mieli widocznych obrażeń, odmówili również wezwania pogotowia. Dorosłym zatrzymanym przedstawiono zarzut udziału w bójce. Grozi im do 3 lat więzienia. Nastolatek za swój czyn odpowie przed sądem rodzinnym.

Fot. Materiały Policji

Zdjęcie reklamy numer 0
Zdjęcie reklamy numer 1

Polecam lekarza

lek. Katarzyna Student

Bardzo przyjemna wizyta. Pani Doktor rzetelna, konkretna i pomocna. Czułam, że jestem pod dobrą opieką. Bardzo polecam! 

dr n. med. Alina Chwist – gastrolog, internista

Ogromna wiedza i kompetencja. Jestem bardzo zadowolony z wizyty. Otrzymałem szczegółowe wyjaśnienia sposobu leczenia. Polecam 

prof. dr hab. n. med. Władysław Pierzchała - pulmonolog, alergolog, internista

Pan profesor posiada ogromną wiedzę i doświadczenie, wybitny specjalista. Dokładnie wyjaśnia na czym polega schorzenie. Jest uprzejmy i  ma bardzo dobry stosunek do pacjenta. W moim przekonaniu to lekarz z powołania.

dr n. med. Aleksandra Ledwon – endokrynolog, internista

Pani doktor dokładnie wyjaśniła problem, cierpliwie odpowiadała na pytania. Spokojna, miła, życzliwa, wizyta przebiegła bez pośpiechu. 

dr n. med. Michał Kucio - internista, kardiolog

Lekarz kompetentny, rzeczowy, z ogromną wiedzą. Podczas wizyty wykazał się zaangażowaniem i profesjonalizmem. Serdecznie polecam.