Za rozbój odpowie jak dorosły

2024-05-28

Kryminalni z Komisariatu Policji IV zatrzymali 17-latka podejrzanego o rozbój. Nastolatek przewrócił na ulicy starszego mężczyznę i ukradł mu koszulkę chorzowskiego klubu sportowego. Ze względu na wiek, za rozbój odpowie jak osoba dorosła. Grozi mu do 15 lat więzienia - informuje katowicka Policja.

Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komisariatu Policji IV zatrzymali 17-latka podejrzanego o rozbój. Do zdarzenia doszło na początku miesiąca w dzielnicy Piotrowice. Z policyjnych ustaleń wynika, że nastolatek podszedł na ulicy do 57-letniego mężczyzny, a następnie go przewrócił i ukradł mu koszulkę chorzowskiego klubu sportowego, w którą był ubrany. Po zdarzeniu zbiegł z miejsca przestępstwa.

Kryminalni po szeregu czynności operacyjnych ustalili tożsamość i kilka dni później zatrzymali 17-latka. W czasie czynności procesowych młody mężczyzna przyznał się do winy i złożył wyjaśnienia. Ze względu na wiek za rozbój odpowie jak osoba dorosła. Grozi mu do 15 lat więzienia.

Fot. Materiały Policji

Zdjęcie reklamy numer 0
Zdjęcie reklamy numer 1

Polecam lekarza

lek. Katarzyna Student

Bardzo przyjemna wizyta. Pani Doktor rzetelna, konkretna i pomocna. Czułam, że jestem pod dobrą opieką. Bardzo polecam! 

dr n. med. Alina Chwist – gastrolog, internista

Ogromna wiedza i kompetencja. Jestem bardzo zadowolony z wizyty. Otrzymałem szczegółowe wyjaśnienia sposobu leczenia. Polecam 

prof. dr hab. n. med. Władysław Pierzchała - pulmonolog, alergolog, internista

Pan profesor posiada ogromną wiedzę i doświadczenie, wybitny specjalista. Dokładnie wyjaśnia na czym polega schorzenie. Jest uprzejmy i  ma bardzo dobry stosunek do pacjenta. W moim przekonaniu to lekarz z powołania.

dr n. med. Aleksandra Ledwon – endokrynolog, internista

Pani doktor dokładnie wyjaśniła problem, cierpliwie odpowiadała na pytania. Spokojna, miła, życzliwa, wizyta przebiegła bez pośpiechu. 

dr n. med. Michał Kucio - internista, kardiolog

Lekarz kompetentny, rzeczowy, z ogromną wiedzą. Podczas wizyty wykazał się zaangażowaniem i profesjonalizmem. Serdecznie polecam.