TEMAT Z GAZETY: Motoryzacja - maj 2023 (2)

2023-05-07

Offroad Gwiazd 2023 na Poligon4x4


Celebryci, gwiazdy, twórcy oraz aktorzy zmierzyli się z offroadowymi przeszkodami i testowali swoje umiejętności jazdy w ciężkich warunkach na Poligon4x4. Podczas wydarzenia „Offroad Gwiazd 2023 – razem pokonamy przeszkody” odbyła się rywalizacja przeprowadzana pod okiem profesjonalnych instruktorów. Głównym celem akcji była edukacja w zakresie bezpiecznej jazdy poparta czynami - wsparciem rodziny poszkodowanej w wypadku samochodowym.
Na największym profesjonalnym Offroad Parku w Polsce - Poligon4x4 w Górze Kalwarii pojawiły się takie gwiazdy jak: Monika Richardson, Przemysław Saleta, Anna Lucińska, Marta Mandaryna Wiśniewska, Iwona Węgrowska, Piotr Mróz, Agnieszka Wrona, Rafał Jonkisz, Milena Rostkowska-Galant, Agnieszka Wasilewska, Karolina Motylewska, Eliza Gwiazda, Weronika Korol, Agata Sasinowska, Dariusz Pick, Kinga Zawodnik, Martyna Rokita.
Walka o wspólne dobro pozwoliła zebrać środki pieniężne dla rodziny Kaczmarczyków, której członkowie zostali mocno poszkodowani w wypadku samochodowym. Podczas imprezy zachęcano do wpłat, a anonimowy darczyńca wpłacił na konto zbiórki 29.000 zł.
Razem pokonamy przeszkody, nie tylko te na drodze, ale również te życiowe - nadal możemy sprawić, że Konrad i Karolina wrócą do swoich dzieci, a 2,5 letni Staś upora się z konsekwencjami wypadku. Każdy może wesprzeć rodzinę, wpłacając datek na rzecz rodziny Kaczmarczyków na zbiórkę: https://www.siepomaga.pl/rodzina-kaczmarczyk
Ambasadorem wydarzenia był Grzegorz Duda - kierowca wyścigowy i prezenter telewizyjny na co dzień związany ze stacją TVN Turbo.
Gwiazdy nie kryły swojego podekscytowania połączeniem szczytnej idei z niecodzienną formą rozrywki.
- Bardzo mi się podobało, bo siedziałam jako pilot, więc nie musiałam tego wszystkiego wykonywać. Ale ja kocham i uwielbiam takie miejsca. Cieszę się, że pada deszcz, bo można się pobrudzić, a wiadomo, że wszyscy ludzie którzy są brudni, są szczęśliwi - mówi Mandaryna.
- Wrażenia niesamowite, na wszelki wypadek zamykałam oczy. Ale było cudnie! - mówi Monika Richardson.
O część edukacyjną zadbały Służby Ratownictwa Specjalistycznego, przeprowadzając pokaz pierwszej pomocy ofiarom wypadków samochodowych. Zaś strażacy zaprezentowali w spektakularny sposób pokaz gaszenia płonącego samochodu.
„Offroad Gwiazd 2023 – Razem pokonamy przeszkody” to przede wszystkim pomoc, jednak nie zabrakło miejsca również na dobrą zabawę i nutkę adrenaliny.
Podczas rywalizacji na Poligon4x4, uczestnicy musieli pokonać wiele przeszkód wymagających przemyślanej i bezpiecznej jazdy oraz mogli w bezpiecznych warunkach sprawdzić swoje umiejętności jazdy w stanie nietrzeźwości, które imitowały tzw. alkogogle.
[dostarczył infoWire.pl]

Zdjęcie reklamy numer 0
Zdjęcie reklamy numer 1

Polecam lekarza

lek. Katarzyna Student

Bardzo przyjemna wizyta. Pani Doktor rzetelna, konkretna i pomocna. Czułam, że jestem pod dobrą opieką. Bardzo polecam! 

dr n. med. Alina Chwist – gastrolog, internista

Ogromna wiedza i kompetencja. Jestem bardzo zadowolony z wizyty. Otrzymałem szczegółowe wyjaśnienia sposobu leczenia. Polecam 

prof. dr hab. n. med. Władysław Pierzchała - pulmonolog, alergolog, internista

Pan profesor posiada ogromną wiedzę i doświadczenie, wybitny specjalista. Dokładnie wyjaśnia na czym polega schorzenie. Jest uprzejmy i  ma bardzo dobry stosunek do pacjenta. W moim przekonaniu to lekarz z powołania.

dr n. med. Aleksandra Ledwon – endokrynolog, internista

Pani doktor dokładnie wyjaśniła problem, cierpliwie odpowiadała na pytania. Spokojna, miła, życzliwa, wizyta przebiegła bez pośpiechu. 

dr n. med. Michał Kucio - internista, kardiolog

Lekarz kompetentny, rzeczowy, z ogromną wiedzą. Podczas wizyty wykazał się zaangażowaniem i profesjonalizmem. Serdecznie polecam.