Strefy aktywności rodzinnej będą remontowane

2022-06-13

Zakład Zieleni Miejskiej w Katowicach przygotowuje się do modernizacji dziewięciu stref rodzinnej aktywności. Po podpisaniu umowy wykonawca będzie miał 20 tygodni na wykonanie prac.

Pracami remontowymi zostanie objętych dziewięć stref rekreacji zlokalizowanych w różnych częściach miastach. To strefy wyposażone w urządzenia dedykowane najmłodszym znajdujące się: w Parku Fojkisa, na Skwerze Hlonda, przy ul. Bojanowskiego i ul. Widucha oraz na katowickim Rynku. Dodatkowo prace remontowe obejmą strefy dedykowane osobom starszym – wyposażone w urządzenia do fitnessu, zlokalizowane w Katowickim Parku Leśnym, Parku Budnioka oraz w Parku Bolina i tor rowerowy przy ul. Grabskiego.

W ramach najbliższej inwestycji zakupione mają zostać nowe karuzele oraz zestawy zabawowe z drewna z wieżami, pomostami i zjeżdżalnią a także kiwaki na sprężynie. Zamówienie obejmuje również zakup urządzeń typu wioślarz i narciarz. Dodatkowo wybrany wykonawca zobowiązany będzie do uzupełnienia zrębek drewnianych na placach zabaw.

W przetargu ogłoszonym przez ZZM Katowice zgłosiło się dwóch oferentów. To BHPlay Maciej Mync, który wycenił zamówienie na ok. 319 tys. zł i PRO-MB Michał Bil, który zadeklarował wykonanie zadania za kwotę ok. 219 tys. zł. Obie firmy dają 48 miesięcy gwarancji na zrealizowaną usługę. Obecnie oferty są sprawdzane. Na realizację zamówienia Zakład Zieleni Miejskiej chce przeznaczyć 239 tys. zł brutto. Po podpisaniu umowy wybrany wykonawca będzie miał 20 tygodni na zrealizowanie zamówienia.

źródło: www.katowice.eu

Zdjęcie reklamy numer 0
Zdjęcie reklamy numer 1

Polecam lekarza

lek. Katarzyna Student

Bardzo przyjemna wizyta. Pani Doktor rzetelna, konkretna i pomocna. Czułam, że jestem pod dobrą opieką. Bardzo polecam! 

dr n. med. Alina Chwist – gastrolog, internista

Ogromna wiedza i kompetencja. Jestem bardzo zadowolony z wizyty. Otrzymałem szczegółowe wyjaśnienia sposobu leczenia. Polecam 

prof. dr hab. n. med. Władysław Pierzchała - pulmonolog, alergolog, internista

Pan profesor posiada ogromną wiedzę i doświadczenie, wybitny specjalista. Dokładnie wyjaśnia na czym polega schorzenie. Jest uprzejmy i  ma bardzo dobry stosunek do pacjenta. W moim przekonaniu to lekarz z powołania.

dr n. med. Aleksandra Ledwon – endokrynolog, internista

Pani doktor dokładnie wyjaśniła problem, cierpliwie odpowiadała na pytania. Spokojna, miła, życzliwa, wizyta przebiegła bez pośpiechu. 

dr n. med. Michał Kucio - internista, kardiolog

Lekarz kompetentny, rzeczowy, z ogromną wiedzą. Podczas wizyty wykazał się zaangażowaniem i profesjonalizmem. Serdecznie polecam.