Śmiertelny wypadek w Lesie Murckowskim

2023-03-15

Katowiccy policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło wczoraj na ul. Szarych Szeregów. W wyniku zdarzenia kierujący hondą civic zginął na miejscu. Policjanci apelują o przestrzeganie przepisów i dostosowanie prędkości do panujących warunków na drodze – informuje katowicka Policja.

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący hondą civic utracił panowanie nad pojazdem, na łuku drogi zjechał z pasa jezdni i uderzył w drzewo. W wyniku zdarzenia 23-latek zginął na miejscu. Czynności na miejscu zdarzenia pod nadzorem prokuratora wykonywali policjanci katowickiej drogówki, a także funkcjonariusze straży pożarnej. Na czas prowadzonych czynności ruch odbywał się wahadłowo.

Mundurowi apelują o przestrzeganie przepisów ruchu drogowego, dostosowanie prędkości do panujących warunków na drodze, rozsądek i kulturę jazdy. Zadbajmy nie tylko o swoje bezpieczeństwo, ale także o bezpieczeństwo innych uczestników ruchu drogowego.

Fot. Materiały Policji

Zdjęcie reklamy numer 0
Zdjęcie reklamy numer 1

Polecam lekarza

lek. Katarzyna Student

Bardzo przyjemna wizyta. Pani Doktor rzetelna, konkretna i pomocna. Czułam, że jestem pod dobrą opieką. Bardzo polecam! 

dr n. med. Alina Chwist – gastrolog, internista

Ogromna wiedza i kompetencja. Jestem bardzo zadowolony z wizyty. Otrzymałem szczegółowe wyjaśnienia sposobu leczenia. Polecam 

prof. dr hab. n. med. Władysław Pierzchała - pulmonolog, alergolog, internista

Pan profesor posiada ogromną wiedzę i doświadczenie, wybitny specjalista. Dokładnie wyjaśnia na czym polega schorzenie. Jest uprzejmy i  ma bardzo dobry stosunek do pacjenta. W moim przekonaniu to lekarz z powołania.

dr n. med. Aleksandra Ledwon – endokrynolog, internista

Pani doktor dokładnie wyjaśniła problem, cierpliwie odpowiadała na pytania. Spokojna, miła, życzliwa, wizyta przebiegła bez pośpiechu. 

dr n. med. Michał Kucio - internista, kardiolog

Lekarz kompetentny, rzeczowy, z ogromną wiedzą. Podczas wizyty wykazał się zaangażowaniem i profesjonalizmem. Serdecznie polecam.