Policjanci poszukują 17-letniej Wiktorii

2022-12-02

Katowiccy policjanci prowadzą poszukiwania 17-letniej Wiktorii Suchy, która kolejny raz samowolnie oddaliła się z domu rodzinnego. Nastolatka ostatni raz widziana była 4 listopada 2022 r. Od tego czasu nie nawiązała kontaktu z rodziną. Każdy, kto zna miejsce jej aktualnego pobytu lub w ostatnim czasie widział zaginioną nastolatkę, proszony jest o kontakt z policjantami Komendy Miejskiej Policji w Katowicach, nr tel.: 47 851 25 55, 47 851 28 52 lub z najbliższą jednostką Policji.
Jak wynika z dotychczasowych ustaleń, 17-latka ostatni raz widziana była 4 listopada 2022 r., kiedy kolejny raz samowolnie opuściła dom rodzinny. Od tego czasu nie nawiązała kontaktu z najbliższymi.
Rysopis zaginionej: wzrost 162 cm, włosy czarne, oczy niebieskie.
Ubiór zaginionej: czarna bluza marki „Adidas”, szare spodnie dresowe.
Znaki szczególne: kolczyk w górnym wędzidełku.
Każdy, kto ma jakiekolwiek informacje na temat miejsca pobytu zaginionej, proszony jest o kontakt z Komendą Miejską Policji w Katowicach – tel. 47 85 125 55, 47 85 128 52 lub z najbliższą jednostką Policji pod nr tel. alarmowego 112.
Fot. Materiały Policji

Zdjęcie reklamy numer 0
Zdjęcie reklamy numer 1

Polecam lekarza

lek. Katarzyna Student

Bardzo przyjemna wizyta. Pani Doktor rzetelna, konkretna i pomocna. Czułam, że jestem pod dobrą opieką. Bardzo polecam! 

dr n. med. Alina Chwist – gastrolog, internista

Ogromna wiedza i kompetencja. Jestem bardzo zadowolony z wizyty. Otrzymałem szczegółowe wyjaśnienia sposobu leczenia. Polecam 

prof. dr hab. n. med. Władysław Pierzchała - pulmonolog, alergolog, internista

Pan profesor posiada ogromną wiedzę i doświadczenie, wybitny specjalista. Dokładnie wyjaśnia na czym polega schorzenie. Jest uprzejmy i  ma bardzo dobry stosunek do pacjenta. W moim przekonaniu to lekarz z powołania.

dr n. med. Aleksandra Ledwon – endokrynolog, internista

Pani doktor dokładnie wyjaśniła problem, cierpliwie odpowiadała na pytania. Spokojna, miła, życzliwa, wizyta przebiegła bez pośpiechu. 

dr n. med. Michał Kucio - internista, kardiolog

Lekarz kompetentny, rzeczowy, z ogromną wiedzą. Podczas wizyty wykazał się zaangażowaniem i profesjonalizmem. Serdecznie polecam.