Po nocnej służbie zatrzymał poszukiwanego

2022-06-10

Katowicki policjant, który po nocnej służbie wracał do domu, zatrzymał poszukiwanego listem gończym. Mężczyzna był poszukiwany, by odbył karę 10 miesięcy pozbawienia wolności. Przebywa już w zakładzie penitencjarnym – informuje Policja.

Mł. asp. Dawid Michalak na co dzień pełni służbę w ogniwie patrolowo-interwencyjnym Komisariatu II Policji w  Katowicach. Kiedy po nocnej służbie wracał do domu i pojechał na zakupy do sklepu, zauważył wśród sklepowych półek poszukiwanego od wielu miesięcy mężczyznę. Sąd Rejonowy Katowice-Wschód już w 2021 r. wydał nakaz doprowadzenia 28-latka do aresztu śledczego, by odbył karę 10 miesięcy pozbawienia wolności. Mężczyzna jednak wiedział, że jest poszukiwany i się ukrywał. Był bardzo zaskoczony, kiedy podszedł do niego policjant w cywilnym ubraniu i go zatrzymał. Na miejsce zostali wezwani umundurowani policjanci i przejęli poszukiwanego. Po wykonaniu niezbędnych czynności został osadzony w zakładzie penitencjarnym.

Zdjęcie reklamy numer 0
Zdjęcie reklamy numer 1

Polecam lekarza

lek. Katarzyna Student

Bardzo przyjemna wizyta. Pani Doktor rzetelna, konkretna i pomocna. Czułam, że jestem pod dobrą opieką. Bardzo polecam! 

dr n. med. Alina Chwist – gastrolog, internista

Ogromna wiedza i kompetencja. Jestem bardzo zadowolony z wizyty. Otrzymałem szczegółowe wyjaśnienia sposobu leczenia. Polecam 

prof. dr hab. n. med. Władysław Pierzchała - pulmonolog, alergolog, internista

Pan profesor posiada ogromną wiedzę i doświadczenie, wybitny specjalista. Dokładnie wyjaśnia na czym polega schorzenie. Jest uprzejmy i  ma bardzo dobry stosunek do pacjenta. W moim przekonaniu to lekarz z powołania.

dr n. med. Aleksandra Ledwon – endokrynolog, internista

Pani doktor dokładnie wyjaśniła problem, cierpliwie odpowiadała na pytania. Spokojna, miła, życzliwa, wizyta przebiegła bez pośpiechu. 

dr n. med. Michał Kucio - internista, kardiolog

Lekarz kompetentny, rzeczowy, z ogromną wiedzą. Podczas wizyty wykazał się zaangażowaniem i profesjonalizmem. Serdecznie polecam.