Odzyskali skradzione audi

2022-06-10

Katowiccy policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości samochodowej odzyskali skradzione audi. Mężczyzna, który uciekał skradzionym samochodem przed policjantami, uderzył w drzewo i zbiegł – informuje Policja.

Policjanci zwalczający przestępczość samochodową z katowickiej komendy odzyskali Audi A7, które zostało skradzione przy ul. Piotrowickiej w Katowicach. Samochód o wartości 85 tys. zł oraz mienie się w nim znajdujące o wartości prawie 1,7 tys. zł  zostały skradzione z niestrzeżonego parkingu podziemnego. W czasie nocnej służby katowiccy policjanci zauważyli skradziony samochód, kiedy jechał przez miasto. Pomimo nadawanych przez policjantów sygnałów do zatrzymania pojazdu, kierujący nie zatrzymał się i zaczął uciekać. Brawurowa jazda, która doprowadziła do uderzenia audi w drzewo, zakończyła jego jazdę w katowickiej dzielnicy Murcki. Mężczyzna zbiegł ze skradzionego pojazdu, wsiadł do nieznanego samochodu i odjechał. Kwestią czasu jest zatrzymanie go.

Katowiccy policjanci przypominają, że za kradzież z włamaniem grozi do 10 lat więzienia.

Fot. Materiały Policji

Zdjęcie reklamy numer 0
Zdjęcie reklamy numer 1

Polecam lekarza

lek. Katarzyna Student

Bardzo przyjemna wizyta. Pani Doktor rzetelna, konkretna i pomocna. Czułam, że jestem pod dobrą opieką. Bardzo polecam! 

dr n. med. Alina Chwist – gastrolog, internista

Ogromna wiedza i kompetencja. Jestem bardzo zadowolony z wizyty. Otrzymałem szczegółowe wyjaśnienia sposobu leczenia. Polecam 

prof. dr hab. n. med. Władysław Pierzchała - pulmonolog, alergolog, internista

Pan profesor posiada ogromną wiedzę i doświadczenie, wybitny specjalista. Dokładnie wyjaśnia na czym polega schorzenie. Jest uprzejmy i  ma bardzo dobry stosunek do pacjenta. W moim przekonaniu to lekarz z powołania.

dr n. med. Aleksandra Ledwon – endokrynolog, internista

Pani doktor dokładnie wyjaśniła problem, cierpliwie odpowiadała na pytania. Spokojna, miła, życzliwa, wizyta przebiegła bez pośpiechu. 

dr n. med. Michał Kucio - internista, kardiolog

Lekarz kompetentny, rzeczowy, z ogromną wiedzą. Podczas wizyty wykazał się zaangażowaniem i profesjonalizmem. Serdecznie polecam.