Nowe radiowozy dla katowickich policjantów

2023-01-13

Dzięki współpracy Komendy Miejskiej Policji w Katowicach z Urzędem Miasta Katowice policjanci otrzymali 4 nowoczesne nieoznakowane radiowozy - informuje katowicka Policja.
W grudniu policjanci Komendy Miejskiej Policji w Katowicach otrzymali 4 nowe, nowoczesne, nieoznakowane radiowozy. Zakup samochodów był możliwy dzięki umowie pomiędzy Policją, Urzędem Miasta Katowice i Śląskim Urzędem Wojewódzkim. Nowe samochody trafiły do policjantów z pionu kryminalnego, gdzie wykorzystywane są w codziennej służbie, ułatwiając wykrywanie i zatrzymywanie sprawców przestępstw na terenie miasta. Środki przekazane przez Urząd Miasta Katowice wynikały z porozumienia podpisanego przez Komendanta Miejskiego Policji w Katowicach, Prezydenta Miasta Katowice, Komendanta Wojewódzkiego Policji w Katowicach w maju 2022 r. W ramach tego porozumienia policjanci również zrealizowali prawie 450 służb ponadnormatywnych finansowanych przez Urząd Miasta Katowice w celu zapewnienia bezpieczeństwa mieszkańcom.

Zdjęcie reklamy numer 0
Zdjęcie reklamy numer 1

Polecam lekarza

lek. Katarzyna Student

Bardzo przyjemna wizyta. Pani Doktor rzetelna, konkretna i pomocna. Czułam, że jestem pod dobrą opieką. Bardzo polecam! 

dr n. med. Alina Chwist – gastrolog, internista

Ogromna wiedza i kompetencja. Jestem bardzo zadowolony z wizyty. Otrzymałem szczegółowe wyjaśnienia sposobu leczenia. Polecam 

prof. dr hab. n. med. Władysław Pierzchała - pulmonolog, alergolog, internista

Pan profesor posiada ogromną wiedzę i doświadczenie, wybitny specjalista. Dokładnie wyjaśnia na czym polega schorzenie. Jest uprzejmy i  ma bardzo dobry stosunek do pacjenta. W moim przekonaniu to lekarz z powołania.

dr n. med. Aleksandra Ledwon – endokrynolog, internista

Pani doktor dokładnie wyjaśniła problem, cierpliwie odpowiadała na pytania. Spokojna, miła, życzliwa, wizyta przebiegła bez pośpiechu. 

dr n. med. Michał Kucio - internista, kardiolog

Lekarz kompetentny, rzeczowy, z ogromną wiedzą. Podczas wizyty wykazał się zaangażowaniem i profesjonalizmem. Serdecznie polecam.