Nowe centrum pomocy dla uchodźczyń w stolicy województwa

2023-01-23

Różnego rodzaju wsparcie uchodźczynie będą mogły uzyskać w nowym Centrum Integracyjnym dla Cudzoziemców w Katowicach.

Placówka zapewnia możliwość nauki języka polskiego, wsparcie psychologiczne, doradztwo zawodowe oraz pomoc w kwestiach formalnych związanych z życiem w Polsce – m.in. w zapisaniu dziecka do szkoły czy w uzyskaniu świadczenia 500+. Będzie też można otrzymać paczki z żywnością i artykułami higienicznymi.

Centrum Integracyjne dla Cudzoziemców w Katowicach znajduje się przy ul. Fryderyka Chopina 1, lokal nr 2, tel. 535 505 958, e-mail: katowice@adra.pl. 

Zdjęcie reklamy numer 0
Zdjęcie reklamy numer 1
Zdjęcie reklamy numer 2

Polecam lekarza

lek. Katarzyna Student

Bardzo przyjemna wizyta. Pani Doktor rzetelna, konkretna i pomocna. Czułam, że jestem pod dobrą opieką. Bardzo polecam! 

dr n. med. Alina Chwist – gastrolog, internista

Ogromna wiedza i kompetencja. Jestem bardzo zadowolony z wizyty. Otrzymałem szczegółowe wyjaśnienia sposobu leczenia. Polecam 

prof. dr hab. n. med. Władysław Pierzchała - pulmonolog, alergolog, internista

Pan profesor posiada ogromną wiedzę i doświadczenie, wybitny specjalista. Dokładnie wyjaśnia na czym polega schorzenie. Jest uprzejmy i  ma bardzo dobry stosunek do pacjenta. W moim przekonaniu to lekarz z powołania.

dr n. med. Aleksandra Ledwon – endokrynolog, internista

Pani doktor dokładnie wyjaśniła problem, cierpliwie odpowiadała na pytania. Spokojna, miła, życzliwa, wizyta przebiegła bez pośpiechu. 

dr n. med. Michał Kucio - internista, kardiolog

Lekarz kompetentny, rzeczowy, z ogromną wiedzą. Podczas wizyty wykazał się zaangażowaniem i profesjonalizmem. Serdecznie polecam.