lek. dent. Maciej Nowiński

0000-00-00

O mnie SZANOWNI PACJENCI wszystkie wizyty umówione przez portal ZnanyLekarz.pl będą potwierdzane przez personel gabinetu Nowadent. Jestem konsultantem implantogicznym oraz certyfikowanym implantologiem Biomet 3i oraz Nobel Biocare. Zajmuję się priorytetowo leczeniem implantologicznym oraz leczeniem przedimplantologicznym, a w szczególności podnoszeniem dna zatok szczękowych (sinus lift) oraz zabiegami odbudowy kości szczęki i żuchwy. Główny kierunek mojej działalności to leczenie całkowitych braków uzębienia (zęby w jeden dzień - System Nobel Biocare All-on-4®), nawigacja implantologiczna Nobel Guide® oraz odbudowa pojedynczych braków zębowych przy użyciu implantów zębowych. Ukończyłem Wydział Lekarski oraz Wydział Stomatologii Śląskiej Akademii Medycznej w Katowicach. Wieloletni pracownik Kliniki Chirurgii Szczękowo-Twarzowej Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. W 2010 ukończyłem Studium Doktoranckie Śląskiego Uniwersytetu Medycznego. W latach 2013, 2014, 2015,2016 jako jeden z niewielu implantologów w Polsce otrzymałem prestiżową nagrodę Platinum Preferred Member przyznawaną w dowód uznania za osiągnięcia oraz wkład w rozwój implantologii. W latach 2015-2017 uczęszczałem na prestiżowe studia podyplomowe z zakresu implantologii stomatologicznej - Linhart'a Implant Continuum Education NYU odbywające się w College of Dentistry New York University w Stanach Zjednoczonych. Implantologii jako mojej pasji poświęciłem się całkowicie - jestem wykładowcą oraz prowadzę szkolenia i kursy z dziedziny implantologii, sterowanej regeneracji kostnej oraz chirurgii stomatologicznej. Jestem autorem i współautorem publikacji i doniesień zjazdowych na zjazdach krajowych i zagranicznych z dziedziny implantologii i chirurgii szczękowo-twarzowej.
Piastów 8
Zdjęcie reklamy numer 0
Zdjęcie reklamy numer 1

Polecam lekarza

lek. Katarzyna Student

Bardzo przyjemna wizyta. Pani Doktor rzetelna, konkretna i pomocna. Czułam, że jestem pod dobrą opieką. Bardzo polecam! 

dr n. med. Alina Chwist – gastrolog, internista

Ogromna wiedza i kompetencja. Jestem bardzo zadowolony z wizyty. Otrzymałem szczegółowe wyjaśnienia sposobu leczenia. Polecam 

prof. dr hab. n. med. Władysław Pierzchała - pulmonolog, alergolog, internista

Pan profesor posiada ogromną wiedzę i doświadczenie, wybitny specjalista. Dokładnie wyjaśnia na czym polega schorzenie. Jest uprzejmy i  ma bardzo dobry stosunek do pacjenta. W moim przekonaniu to lekarz z powołania.

dr n. med. Aleksandra Ledwon – endokrynolog, internista

Pani doktor dokładnie wyjaśniła problem, cierpliwie odpowiadała na pytania. Spokojna, miła, życzliwa, wizyta przebiegła bez pośpiechu. 

dr n. med. Michał Kucio - internista, kardiolog

Lekarz kompetentny, rzeczowy, z ogromną wiedzą. Podczas wizyty wykazał się zaangażowaniem i profesjonalizmem. Serdecznie polecam.