lek. dent. Grażyna Opiłka

0000-00-00

O mnie W klinice stomatologicznej CERAMDENT już od ponad dwudziestu lat dbamy o zdrowy uśmiech naszych Pacjentów. Możemy podreślać, że Ceramdent to tradycja, doświadczenie i nowoczesne techniki leczenia. Jednak przede wszystkim CERAMDENT to rodzinna atmosfera, którą mamy przyjemność tworzyć z naszymi Pacjentami. Nasza praca to pasja. Zgrany zespół specjalistów z wieloletnim doświadczeniem, nowoczesne spojrzenie na stomatologię oraz nieustanne podnoszenie kwalifikacji na sympozjach i branżowych szkoleniowych sprawiają, że dostarczamy innowacyjne rozwiązania gwarantujące bezbolesne, komfortowe, a przede wszystkim skuteczne leczenie. Naszą misją jest oferowanie usług stomatologicznych na najwyższym poziomie. Cechuje nas indywidualne podejście do każdego pacjenta. Pomagamy, radzimy, znajdujemy niekonwencjonalne rozwiązania. Pewnie dlatego ufają nam już całe rodziny, przyprowadzając kolejne pokolenia.
Zabrska 1/4
Zdjęcie reklamy numer 0
Zdjęcie reklamy numer 1

Polecam lekarza

lek. Katarzyna Student

Bardzo przyjemna wizyta. Pani Doktor rzetelna, konkretna i pomocna. Czułam, że jestem pod dobrą opieką. Bardzo polecam! 

dr n. med. Alina Chwist – gastrolog, internista

Ogromna wiedza i kompetencja. Jestem bardzo zadowolony z wizyty. Otrzymałem szczegółowe wyjaśnienia sposobu leczenia. Polecam 

prof. dr hab. n. med. Władysław Pierzchała - pulmonolog, alergolog, internista

Pan profesor posiada ogromną wiedzę i doświadczenie, wybitny specjalista. Dokładnie wyjaśnia na czym polega schorzenie. Jest uprzejmy i  ma bardzo dobry stosunek do pacjenta. W moim przekonaniu to lekarz z powołania.

dr n. med. Aleksandra Ledwon – endokrynolog, internista

Pani doktor dokładnie wyjaśniła problem, cierpliwie odpowiadała na pytania. Spokojna, miła, życzliwa, wizyta przebiegła bez pośpiechu. 

dr n. med. Michał Kucio - internista, kardiolog

Lekarz kompetentny, rzeczowy, z ogromną wiedzą. Podczas wizyty wykazał się zaangażowaniem i profesjonalizmem. Serdecznie polecam.