lek. dent. Anna Przybyła-Cichoń

0000-00-00

O mnie UWAGA: Wizyty umówione przez serwis ZnanyLekarz, będą jeszcze potwierdzone przez rejestrację Dentim Clinic ! Zajmuje się: protetyka, implantologia. Jestem absolwentką Śląskiego Uniwersytetu Medycznego. Po studiach odbyłam staż wraz z praktykami w Barcelonie, gdzie regularnie podnosiłam kwalifikacje uczestnicząc w licznych kursach implantologicznych i protetycznych oraz kongresach stomatologicznych. Pracowałam w najnowocześniejszej placówce, będącej w Hiszpanii pionierem w dziedzinie stomatologii minimalnie inwazyjnej. W marcu 2014 roku ukończyłam dwuletnie studia podyplomowe w dziedzinie protetyki na Uniwersytecie w Sienie uzyskując tytuł Master in Prosthodontics. Głównymi dziedzinami moich zainteresowań są: protetyka, periodontologia oraz implantologia. W naszym gabinecie zajmuje się protetyką oraz leczeniem zachowawczym dorosłych.
Armii Krajowej 190B/1
Zdjęcie reklamy numer 0
Zdjęcie reklamy numer 1

Polecam lekarza

lek. Katarzyna Student

Bardzo przyjemna wizyta. Pani Doktor rzetelna, konkretna i pomocna. Czułam, że jestem pod dobrą opieką. Bardzo polecam! 

dr n. med. Alina Chwist – gastrolog, internista

Ogromna wiedza i kompetencja. Jestem bardzo zadowolony z wizyty. Otrzymałem szczegółowe wyjaśnienia sposobu leczenia. Polecam 

prof. dr hab. n. med. Władysław Pierzchała - pulmonolog, alergolog, internista

Pan profesor posiada ogromną wiedzę i doświadczenie, wybitny specjalista. Dokładnie wyjaśnia na czym polega schorzenie. Jest uprzejmy i  ma bardzo dobry stosunek do pacjenta. W moim przekonaniu to lekarz z powołania.

dr n. med. Aleksandra Ledwon – endokrynolog, internista

Pani doktor dokładnie wyjaśniła problem, cierpliwie odpowiadała na pytania. Spokojna, miła, życzliwa, wizyta przebiegła bez pośpiechu. 

dr n. med. Michał Kucio - internista, kardiolog

Lekarz kompetentny, rzeczowy, z ogromną wiedzą. Podczas wizyty wykazał się zaangażowaniem i profesjonalizmem. Serdecznie polecam.