lek. Daniel Kubisz

0000-00-00

O mnie Od 2012 roku pracuję w Szpitalu Miejskim w Katowicach-Bogucicach, głównym punkcie na mapie ginekologiczno-położniczej na Śląsku. Oddział Położniczo-Ginekologiczny z Pododdziałem Ginekologii Onkologicznej to miejsce w którym będąc rezydentem zdobyłem szeroki zakres umiejętności, szczególnie praktycznych, w ramach sali porodowej i położnictwa, a także ginekologii operacyjnej. W tym Szpitalu realizuję swoje powołanie i kontynuuję pracę już jako lekarz specjalista. Na wizytę można się umówić w gabinetach prowadzonych w "Centrum Terapii Chorób Przewlekłych Mediqpol" , "Centrum Medycznym LUX MED" oraz "Centrum Medyczne Falck Katowice" . Praktykuję również w ramach poradni NFZ w SPZOZ w Rudzie-Śląskiej-Bielszowicach. Ambicja i fascynacja medycyną, sprawia że z wielkim zainteresowaniem pochylam się nad różnorodnymi zagadnieniami medycznymi, z którymi zgłaszają się Pacjentki. Podchodzę do problemów każdej Pacjentki z pełnym zaangażowaniem i empatią, wobec trudnych czasem sytuacji, których doświadcza. Uczestniczę w międzynarodowych kursach i konferencjach ginekologii małoinwazyjnej i onkologicznej, ciągle doskonaląc praktyczne aspekty ginekologii operacyjnej, co przekłada się na gotowość do podejmowania nawet tych najbardziej wymagających wyzwań. Odbywam szkolenia z zakresu ginekologii estetycznej - zdaję sobie sprawę z ogromnej roli, jaką odgrywa akceptacja samego siebie, dlatego we współpracy z lekarzami innych dziedzin medycyny estetycznej, podejmuję starania, aby marzenia pacjentki o "pięknym ja" stawały się rzeczywistością. Certyfikuję się, uczestnicząc w licznych szkoleniach w zakresie badań USG w dziedzinie ginekologii i położnictwa. Aktualnie zdobywam doświadczenie w zakresie badań prenatalnych. Różnorodność przypadków z którymi się spotykam, pozwalają mi zaplanować odpowiednie postępowanie diagnostyczne i w pewny sposób postawić właściwe rozpoznanie. Wyrozumiałe i zapewniające poczucie bezpieczeństwa podejście sprawia, że Pacjentka nie zostaje ze swoimi obawami sama. Serdecznie zapraszam, Daniel Kubisz, specjalista położnictwa i ginekologii.
Wita Stwosza 7a
Zdjęcie reklamy numer 0
Zdjęcie reklamy numer 1

Polecam lekarza

lek. Katarzyna Student

Bardzo przyjemna wizyta. Pani Doktor rzetelna, konkretna i pomocna. Czułam, że jestem pod dobrą opieką. Bardzo polecam! 

dr n. med. Alina Chwist – gastrolog, internista

Ogromna wiedza i kompetencja. Jestem bardzo zadowolony z wizyty. Otrzymałem szczegółowe wyjaśnienia sposobu leczenia. Polecam 

prof. dr hab. n. med. Władysław Pierzchała - pulmonolog, alergolog, internista

Pan profesor posiada ogromną wiedzę i doświadczenie, wybitny specjalista. Dokładnie wyjaśnia na czym polega schorzenie. Jest uprzejmy i  ma bardzo dobry stosunek do pacjenta. W moim przekonaniu to lekarz z powołania.

dr n. med. Aleksandra Ledwon – endokrynolog, internista

Pani doktor dokładnie wyjaśniła problem, cierpliwie odpowiadała na pytania. Spokojna, miła, życzliwa, wizyta przebiegła bez pośpiechu. 

dr n. med. Michał Kucio - internista, kardiolog

Lekarz kompetentny, rzeczowy, z ogromną wiedzą. Podczas wizyty wykazał się zaangażowaniem i profesjonalizmem. Serdecznie polecam.