lek. Bartosz Kołek

0000-00-00

O mnie Specjalista chorób wewnętrznych. Od 2013 roku pracownik Kliniki Endokrynologii i Guzów Neuroendokrynnych Uniwersyteckiego Centrum Klinicznego w Katowicach. Od 2015 roku pracownik Europejskiego Centrum Doskonalenia Guzów Neuroendokrynnych, skupiającego wiodące ośrodki w dziedzinie diagnostyki i leczenia nowotworów, wywodzących się z wewnątrzwydzielniczych komórek endokrynnych. W latach 2017-2018 lekarz dyżurny Oddziału Pneumonologii Uniwersyteckiego Centrum Klinicznego, gdzie m.in sprawował nadzór nad salą nieinwazyjnej wentylacji mechanicznej. W latach 2017-2018 wykładowca na Katedrze Farmakologii Śląskiego Uniwersytety Medycznego wydział Katowice. > W ramach swoich zawodowych zainteresowań zajmuje się również wykonywaniem badań ultrasonograficznych. Zainteresowania naukowe dotyczą głównie endokrynologii i nowotworów neuroendokrynnych. W czasie realizowania specjalizacji uczestnik licznych konferencji naukowych i kursów szkoleniowych (m.in Kurs USG jamy brzusznej w Roztoczańskiej Szkole Ultrasonografii, Kurs Nieinwazyjnej Wentylacji Mechanicznej Katowice 2017) Członek Polskiego i Europejskiego Towarzystwa Endokrynologicznego/ Zakres usług: Badanie oraz konsultacje w obrębie diagnostyki i leczenia w dziedzinie chorób wewnętrznych ze szczególnym uwzględnieniem zburzeń endokrynologicznych w zakresie osi przysadkowo-obwodowych. Badanie ultrasonograficzne tarczycy i jamy brzusznej.
3 Maja 34
Zdjęcie reklamy numer 0
Zdjęcie reklamy numer 1

Polecam lekarza

lek. Katarzyna Student

Bardzo przyjemna wizyta. Pani Doktor rzetelna, konkretna i pomocna. Czułam, że jestem pod dobrą opieką. Bardzo polecam! 

dr n. med. Alina Chwist – gastrolog, internista

Ogromna wiedza i kompetencja. Jestem bardzo zadowolony z wizyty. Otrzymałem szczegółowe wyjaśnienia sposobu leczenia. Polecam 

prof. dr hab. n. med. Władysław Pierzchała - pulmonolog, alergolog, internista

Pan profesor posiada ogromną wiedzę i doświadczenie, wybitny specjalista. Dokładnie wyjaśnia na czym polega schorzenie. Jest uprzejmy i  ma bardzo dobry stosunek do pacjenta. W moim przekonaniu to lekarz z powołania.

dr n. med. Aleksandra Ledwon – endokrynolog, internista

Pani doktor dokładnie wyjaśniła problem, cierpliwie odpowiadała na pytania. Spokojna, miła, życzliwa, wizyta przebiegła bez pośpiechu. 

dr n. med. Michał Kucio - internista, kardiolog

Lekarz kompetentny, rzeczowy, z ogromną wiedzą. Podczas wizyty wykazał się zaangażowaniem i profesjonalizmem. Serdecznie polecam.