Koncert projektu Mike Stern $ Leni Stern with Sarnecki, Lemańczyk, Golicki Trio

2023-11-20

Koncert w ramach trasy polsko-amerykańskiego projektu Mike Stern $ Leni Stern with Sarnecki, Lemańczyk, Golicki Trio zapowiadany jest na jutro, wtorek 21 listopada. Miejscem wydarzenia będzie Katowice Miasto Ogrodów (pl. Sejmu Śląskiego 2). Bilety - na miasto-ogrodów.interticket.pl

Micke Stern jest jednym z najbardziej cenionych gitarzystów w swojej generacji. Jego kariera trwa już ponad 4 dekady. Ma na koncie współpracę z zespołem Blood, Seat $ Tears, Milesem Davisem, Jaco Pastoriusem, Brecker Brothers, Johnem Hendersonem. Wydał 16 autorskich płyt, spośród których 6 otrzymało nominację do nagrody Grammy. Jest elektryzującym solistą, którego oszałamiająca wirtuozeria łączy w sobie moc rocka i fusion z wyszukaną harmonią jazzową, zabarwioną nieodłącznym bluesowym rytmem. Razem z Leni, swą żoną, w ramach jesiennej trasy koncertowej gra w Polsce 5 koncertów, a towarzyszy im na scenie trójka wybitnych polskich artystów: perkusista Adam Golicki, gitarzysta Rafał Sarnecki oraz basista Piotr Lemańczyk.

Zdjęcie reklamy numer 0
Zdjęcie reklamy numer 1

Polecam lekarza

lek. Katarzyna Student

Bardzo przyjemna wizyta. Pani Doktor rzetelna, konkretna i pomocna. Czułam, że jestem pod dobrą opieką. Bardzo polecam! 

dr n. med. Alina Chwist – gastrolog, internista

Ogromna wiedza i kompetencja. Jestem bardzo zadowolony z wizyty. Otrzymałem szczegółowe wyjaśnienia sposobu leczenia. Polecam 

prof. dr hab. n. med. Władysław Pierzchała - pulmonolog, alergolog, internista

Pan profesor posiada ogromną wiedzę i doświadczenie, wybitny specjalista. Dokładnie wyjaśnia na czym polega schorzenie. Jest uprzejmy i  ma bardzo dobry stosunek do pacjenta. W moim przekonaniu to lekarz z powołania.

dr n. med. Aleksandra Ledwon – endokrynolog, internista

Pani doktor dokładnie wyjaśniła problem, cierpliwie odpowiadała na pytania. Spokojna, miła, życzliwa, wizyta przebiegła bez pośpiechu. 

dr n. med. Michał Kucio - internista, kardiolog

Lekarz kompetentny, rzeczowy, z ogromną wiedzą. Podczas wizyty wykazał się zaangażowaniem i profesjonalizmem. Serdecznie polecam.