Jak być na bieżąco z wydarzeniami w sejmie

2022-02-17

Aplikację Świadoma Demokracja dla zainteresowanych działalnością naszych parlamentarzystów przygotowało Alpaka Studio sp. z o.o.

- Łatwo i wygodnie pozwoli ona Polakom być na bieżąco z wydarzeniami w sejmie, zobaczyć wyniki głosowań, posłuchać wystąpień czy podejrzeć statystyki odnośnie opuszczonych głosowań lub liczby przemów - wyjaśnia Patryk, pomysłodawca. I wspomina: - Ponad dwa lata temu dostała się do sejmu partia, która godnie reprezentowała moje poglądy i chciałem być na bieżąco z posłami, ich wypowiedziami oraz głosowaniami, sprawdzać, jak mają się ich przekonania względem moich.
Wszystkie dane są pobierane ze strony sejmu oraz bez jakichkolwiek modyfikacji zostają przekazane do aplikacji.
Użytkownik przy rejestracji wybiera posłów, którzy go interesują i na podstawie tego dostaje powiadomienia o nowych przemowach czy głosowaniach, dzięki czemu będzie zawsze na bieżąco.
Aplikacja będzie za darmo dostępna w sklepie Play oraz AppStore. Więcej informacji na jej temat można znaleźć pod adresami
https://swiadoma-demokracja.pl oraz
https://preview.swiadoma-demokracja.pl

Alpaka Studio sp. z o.o. stworzyli do celów produkcji i wydania aplikacji Świadoma Demokracja dwaj przyjaciele ze szkoły, zajmujący się programowaniem. Michał to specjalista od aplikacji mobilnych, zajmuje się tworzeniem aplikacji od deski do deski. Patryk jest specjalistą od aplikacji webowych oraz serwerowych. W projekcie zajmuje się tworzeniem serwisu do pobierania danych oraz ich przetwarzania, bez wprowadzania zmian, również wspiera tworzenie aplikacji.
Więcej informacji - pod adresem
https://alpaka-studio.pl

Zdjęcie reklamy numer 0

Polecam lekarza

lek. Katarzyna Student

Bardzo przyjemna wizyta. Pani Doktor rzetelna, konkretna i pomocna. Czułam, że jestem pod dobrą opieką. Bardzo polecam! 

dr n. med. Alina Chwist – gastrolog, internista

Ogromna wiedza i kompetencja. Jestem bardzo zadowolony z wizyty. Otrzymałem szczegółowe wyjaśnienia sposobu leczenia. Polecam 

prof. dr hab. n. med. Władysław Pierzchała - pulmonolog, alergolog, internista

Pan profesor posiada ogromną wiedzę i doświadczenie, wybitny specjalista. Dokładnie wyjaśnia na czym polega schorzenie. Jest uprzejmy i  ma bardzo dobry stosunek do pacjenta. W moim przekonaniu to lekarz z powołania.

dr n. med. Aleksandra Ledwon – endokrynolog, internista

Pani doktor dokładnie wyjaśniła problem, cierpliwie odpowiadała na pytania. Spokojna, miła, życzliwa, wizyta przebiegła bez pośpiechu. 

dr n. med. Michał Kucio - internista, kardiolog

Lekarz kompetentny, rzeczowy, z ogromną wiedzą. Podczas wizyty wykazał się zaangażowaniem i profesjonalizmem. Serdecznie polecam.