Dzień otwarty z notariatem

2023-11-16

To okazja do bezpłatnej konsultacji z notariuszem w zakresie zmian w prawie spadkowym.
W ramach ogólnopolskiego, 14. Dnia Otwartego Notariatu, 18 listopada w godzinach 10.00-16.00, w kilkunastu miastach w Polsce notariusze będą udzielali bezpłatnych informacji prawnych stacjonarnie, telefonicznie, na czacie i w trakcie streamingu na żywo.
Działania prowadzone przez Krajową Radę Notarialn, podczas Dni Otwartych Notariatu mają na celu edukowanie społeczeństwa w obszarach prawa, z którymi związana jest na co dzień praca notariuszy.
Tegoroczny temat przewodni „Porozmawiaj z notariuszem o zmianach w prawie spadkowym i ich skutkach” ma przybliżyć kwestie związane z dziedziczeniem i jego nieodłącznymi elementami w świetle najnowszych zmian w prawie spadkowym.
Najbliższym punktem stacjonarnym, w którym można porozmawiać z notariuszem, jest Urząd Miasta Katowice, przy ul. Młyńskiej 2c (nr tel – 32 442 82 45).
Poza tym pytania notariuszom można zadawać już teraz na stronie internetowej organizatorów. Na odpowiedź trzeba poczekać do 18 listopada, gdzie na profilu na Facebooku Porozmawiaj z Notariuszem, będzie prowadzona transmisja na żywo.

Zdjęcie reklamy numer 0
Zdjęcie reklamy numer 1

Polecam lekarza

lek. Katarzyna Student

Bardzo przyjemna wizyta. Pani Doktor rzetelna, konkretna i pomocna. Czułam, że jestem pod dobrą opieką. Bardzo polecam! 

dr n. med. Alina Chwist – gastrolog, internista

Ogromna wiedza i kompetencja. Jestem bardzo zadowolony z wizyty. Otrzymałem szczegółowe wyjaśnienia sposobu leczenia. Polecam 

prof. dr hab. n. med. Władysław Pierzchała - pulmonolog, alergolog, internista

Pan profesor posiada ogromną wiedzę i doświadczenie, wybitny specjalista. Dokładnie wyjaśnia na czym polega schorzenie. Jest uprzejmy i  ma bardzo dobry stosunek do pacjenta. W moim przekonaniu to lekarz z powołania.

dr n. med. Aleksandra Ledwon – endokrynolog, internista

Pani doktor dokładnie wyjaśniła problem, cierpliwie odpowiadała na pytania. Spokojna, miła, życzliwa, wizyta przebiegła bez pośpiechu. 

dr n. med. Michał Kucio - internista, kardiolog

Lekarz kompetentny, rzeczowy, z ogromną wiedzą. Podczas wizyty wykazał się zaangażowaniem i profesjonalizmem. Serdecznie polecam.