dr n. med. Bartłomiej Błaszczyk

0000-00-00

O mnie Dr n. med. Bartłomiej Błaszczyk jest absolwentem Wydziału Lekarskiego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. Szkolenie specjalizacyjne w dziedzinie neurochirurgii odbywał w Klinicznym Oddziale Neurochirurgii Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego im. Św. Barbary w Sosnowcu. W 2015r. uzyskał tytuł specjalisty neurochirurga, a rok wcześniej tytuł doktora nauk medycznych za rozprawę doktorską pt. „Ocena regeneracji kości czaszki u owiec wspomaganej poli-L/DL-laktydem 80/20 i osoczem bogatopłytkowym”. Obecnie pracuje w Klinice Neurochirurgii Uniwersyteckiego Centrum Klinicznego w Katowicach Ligocie oraz w Exira GammaKnife w Katowicach przy ulicy Ceglanej. Ponadto jest konsultantem w dziedzinie neurochirurgii Szpitala Vito-Med w Gliwicach. Posiada szeroki zakres wykonywanych zabiegów, a jego główne zainteresowania zawodowe to: - kompleksowe leczenie nowotworów mózgu przy zastosowaniu nowoczesnych metod takich jak: neuronawigacja, śródoperacyjny monitoring elektrofizjologiczny, fluorescencja, operacje z wybudzeniem lub w przypadku mniejszych zmian rаdiосhіrurgia ѕtеrеоtаktусzna z użyciem LеkѕеІІ Gаmmа Knіfе - biopsje stereotaktyczne zmian patologicznych mózgu - guzy kanału kręgowego, w tym guzy śródrdzeniowe (operacje z zastosowaniem monitoringu D-wave) - wady naczyniowe ośrodkowego układu nerwowego - schorzenia kręgosłupa szyjnego i lędźwiowego (zabiegi mikrochirurgiczne, wertebroplastyka, blokady okołostawowe i okołokorzeniowe).
Gen. Jarosława Dąbrowskiego 4
Zdjęcie reklamy numer 0
Zdjęcie reklamy numer 1

Polecam lekarza

lek. Katarzyna Student

Bardzo przyjemna wizyta. Pani Doktor rzetelna, konkretna i pomocna. Czułam, że jestem pod dobrą opieką. Bardzo polecam! 

dr n. med. Alina Chwist – gastrolog, internista

Ogromna wiedza i kompetencja. Jestem bardzo zadowolony z wizyty. Otrzymałem szczegółowe wyjaśnienia sposobu leczenia. Polecam 

prof. dr hab. n. med. Władysław Pierzchała - pulmonolog, alergolog, internista

Pan profesor posiada ogromną wiedzę i doświadczenie, wybitny specjalista. Dokładnie wyjaśnia na czym polega schorzenie. Jest uprzejmy i  ma bardzo dobry stosunek do pacjenta. W moim przekonaniu to lekarz z powołania.

dr n. med. Aleksandra Ledwon – endokrynolog, internista

Pani doktor dokładnie wyjaśniła problem, cierpliwie odpowiadała na pytania. Spokojna, miła, życzliwa, wizyta przebiegła bez pośpiechu. 

dr n. med. Michał Kucio - internista, kardiolog

Lekarz kompetentny, rzeczowy, z ogromną wiedzą. Podczas wizyty wykazał się zaangażowaniem i profesjonalizmem. Serdecznie polecam.