Brali udział w bójce – czy rozpoznajesz?

2022-11-15

Policja publikuje wizerunek 2 mężczyzn, którzy brali udział w bójce w centrum Katowic. Jeżeli ich rozpoznajesz, skontaktuj się z policjantami Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Katowicach pod nr. telefonu 47 851 20 00 lub pod adresem e-mail: kryminalny@katowice.ka.policja.gov.pl

Policjanci Wydziału  Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Katowicach prowadzą czynności w sprawie  bójki, do której doszło 16 lipca 2022 r. przy ul. Mickiewicza 4 w Katowicach.

Z policyjnych ustaleń wynika, że osoby biorące udział w bójce bawiły się wcześniej w jednej z katowickich dyskotek. Pomiędzy 3 braćmi i ich kolegą a 2 mężczyznami również bawiącymi się w klubie doszło do sprzeczki, która została uspokojona przez ochronę klubu. Mężczyźni zostali poproszeni o opuszczenie lokalu. Kiedy byli już na ulicy, doszło pomiędzy nimi do bójki. 4 z uczestników bójki zatrzymali policjanci oddziału prewencji, alarmowo skierowani na miejsce bójki. Podejrzanym w wieku 18, 19, 24 i 34 lat przedstawiono zarzut udziału w bójce. Nas czas trwającego postępowania zostali objęci policyjnym dozorem. Pozostali dwaj mężczyźni oddalili się z miejsca przestępstwa. Wizerunek osób biorących udział w bójce zarejestrowały kamery monitoringu.

Świadkowie zdarzenia, osoby mogące rozpoznać sprawców na powyższych wizerunkach lub posiadające jakiekolwiek informacje mogące przyczynić się do ustalenia ich tożsamości, proszone są o kontakt z policjantami Wydziału  Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Katowicach pod numerami telefonów 47 851 20 00 lub pod adresem e-mail: kryminalny@katowice.ka.policja.gov.pl

Policja gwarantuje anonimowość!

Fot. Materiały Policji

Zdjęcie reklamy numer 0
Zdjęcie reklamy numer 1

Polecam lekarza

lek. Katarzyna Student

Bardzo przyjemna wizyta. Pani Doktor rzetelna, konkretna i pomocna. Czułam, że jestem pod dobrą opieką. Bardzo polecam! 

dr n. med. Alina Chwist – gastrolog, internista

Ogromna wiedza i kompetencja. Jestem bardzo zadowolony z wizyty. Otrzymałem szczegółowe wyjaśnienia sposobu leczenia. Polecam 

prof. dr hab. n. med. Władysław Pierzchała - pulmonolog, alergolog, internista

Pan profesor posiada ogromną wiedzę i doświadczenie, wybitny specjalista. Dokładnie wyjaśnia na czym polega schorzenie. Jest uprzejmy i  ma bardzo dobry stosunek do pacjenta. W moim przekonaniu to lekarz z powołania.

dr n. med. Aleksandra Ledwon – endokrynolog, internista

Pani doktor dokładnie wyjaśniła problem, cierpliwie odpowiadała na pytania. Spokojna, miła, życzliwa, wizyta przebiegła bez pośpiechu. 

dr n. med. Michał Kucio - internista, kardiolog

Lekarz kompetentny, rzeczowy, z ogromną wiedzą. Podczas wizyty wykazał się zaangażowaniem i profesjonalizmem. Serdecznie polecam.