Basen sportowy przy ORW Rolna ponownie otwarty

2023-08-22

Od 19 sierpnia basen sportowy w ORW Rolna jest ponownie otwarty – informuje Urząd Miasta.

Basen został zamknięty z powodu wykrycia zanieczyszczeń w wodzie. Podjęto czynności naprawcze. Wynik badań laboratoryjnych wykazał, że woda spełnia wymagania mikrobiologiczne i basen zostanie ponownie otwarty.

ORW Rolna znajduje się przy ul. Nasypowej. Czynny jest przez cały tydzień w godz. 10.00-18.00. Przy obiekcie działają również wypożyczalnie sprzętu sportowego i leżaków. Użytkownicy mogą także korzystać z betonowego stołu do ping-ponga oraz ze zjeżdżalni.

Urząd uprzejmie przypomina o zachowaniu higieny podczas korzystania z obiektów.

Fot. Urząd Miasta

Zdjęcie reklamy numer 0
Zdjęcie reklamy numer 1

Polecam lekarza

lek. Katarzyna Student

Bardzo przyjemna wizyta. Pani Doktor rzetelna, konkretna i pomocna. Czułam, że jestem pod dobrą opieką. Bardzo polecam! 

dr n. med. Alina Chwist – gastrolog, internista

Ogromna wiedza i kompetencja. Jestem bardzo zadowolony z wizyty. Otrzymałem szczegółowe wyjaśnienia sposobu leczenia. Polecam 

prof. dr hab. n. med. Władysław Pierzchała - pulmonolog, alergolog, internista

Pan profesor posiada ogromną wiedzę i doświadczenie, wybitny specjalista. Dokładnie wyjaśnia na czym polega schorzenie. Jest uprzejmy i  ma bardzo dobry stosunek do pacjenta. W moim przekonaniu to lekarz z powołania.

dr n. med. Aleksandra Ledwon – endokrynolog, internista

Pani doktor dokładnie wyjaśniła problem, cierpliwie odpowiadała na pytania. Spokojna, miła, życzliwa, wizyta przebiegła bez pośpiechu. 

dr n. med. Michał Kucio - internista, kardiolog

Lekarz kompetentny, rzeczowy, z ogromną wiedzą. Podczas wizyty wykazał się zaangażowaniem i profesjonalizmem. Serdecznie polecam.