Badają okoliczności pożaru mieszkania

2024-05-28

Katowiccy policjanci badają okoliczności pożaru, do którego doszło 26 maja w mieszkaniu przy ul. Kościuszki. W sprawie zatrzymani zostali dwaj bracia, którzy podnajmowali lokal. Mężczyźni zostali osadzeni w policyjnym areszcie - informuje katowicka Policja.

W niedzielę po południu dyżurny katowickiej komendy otrzymał zgłoszenie o pożarze mieszkania przy ul. Kościuszki. Na miejsce zostali skierowani katowiccy policjanci, a także strażacy. Funkcjonariusze ewakuowali 6 osób z budynku.

Mieszkanie praktycznie doszczętnie spłonęło. Na szczęście nikt w pożarze nie odniósł obrażeń, a po zakończonej akcji gaśniczej lokatorzy pozostałych lokali wrócili do swoich mieszkań.

Katowiccy policjanci zatrzymali w sprawie 2 mężczyzn, którzy podnajmowali mieszkanie. Bracia w wieku 20 i 22 lat zostali osadzeni w policyjnym areszcie. Młodszy w chwili zatrzymania miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie. W poniedziałek  od wczesnych godzin rannych na miejscu pożaru trwały czynności policyjne z udziałem biegłego z zakresu pożarnictwa.

Fot. Materiały Policji

Zdjęcie reklamy numer 0
Zdjęcie reklamy numer 1

Polecam lekarza

lek. Katarzyna Student

Bardzo przyjemna wizyta. Pani Doktor rzetelna, konkretna i pomocna. Czułam, że jestem pod dobrą opieką. Bardzo polecam! 

dr n. med. Alina Chwist – gastrolog, internista

Ogromna wiedza i kompetencja. Jestem bardzo zadowolony z wizyty. Otrzymałem szczegółowe wyjaśnienia sposobu leczenia. Polecam 

prof. dr hab. n. med. Władysław Pierzchała - pulmonolog, alergolog, internista

Pan profesor posiada ogromną wiedzę i doświadczenie, wybitny specjalista. Dokładnie wyjaśnia na czym polega schorzenie. Jest uprzejmy i  ma bardzo dobry stosunek do pacjenta. W moim przekonaniu to lekarz z powołania.

dr n. med. Aleksandra Ledwon – endokrynolog, internista

Pani doktor dokładnie wyjaśniła problem, cierpliwie odpowiadała na pytania. Spokojna, miła, życzliwa, wizyta przebiegła bez pośpiechu. 

dr n. med. Michał Kucio - internista, kardiolog

Lekarz kompetentny, rzeczowy, z ogromną wiedzą. Podczas wizyty wykazał się zaangażowaniem i profesjonalizmem. Serdecznie polecam.